Pracuje na novom albume!

09.08.2009

Speváčka Misha pracuje na novom, v poradí štvrtom štúdiovom albume. Avizuje ho aj nová pesnička Budeme alright, ktorá začína rotovať v slovenských rádiách. Druhým hlasom v nej hosťuje Richard Müller. Do skladby nahovoril verš - nemajte strach, budeme v poriadku.
"Zavolala som mu, lebo som prišla na to, že práve jeho hlas som si vedela predstaviť v tomto songu, taký ukľudňujúci, charizmatický, lebo taký je aj ten song. Richard bez problémov súhlasil, keď si to samozrejme, vypočul, pretože mám tiež tento názor, že v prvom rade vec, do ktorej akokoľvek prispievam, sa mi musí páčiť," povedala Misha pre TASR a doplnila: "Rišo je výborný kamarát, je veľmi priateľský a určite sa máme o čom baviť, on ma veľa naučil tým, čo dosiahol za tie roky."


Misha pracuje na novom albume, hotových má päť pesničiek, chcela by ich mať takých trinásť. Jednotlivé songy jej zabrali až šesť týždňov práce. "Ja som pri každej piesni z nuly až do mastrovanej podoby. Mala by som byť hotová už v jeseni, album zrejme vyjde až na jar budúceho roku, pretože moje vydavateľstvo má na jeseň plný edičný plán," doplnila. Ak jej to povinnosti dovolia, ráno chodí na korčule, počas športovania dostáva veľa nápadov a myšlienok. "Potrebovala by som diktafón na myšlienky," povedala v závere s úsmevom pre TASR. Bude musieť chvíľu počkať, zatiaľ ho totiž nikto nevyrobil. 


Misha (1975), rodáčka z Michaloviec, si vzťah k hudbe získala prekladaním textov piesní. Spieva od roku 1999, v máji 2002 sa zúčastnila na talentovej súťaže Coca Cola Pop Star, ktorú vyhrala. Ešte v roku 2002 vydala debutový album Colors In My Life, z ktorého sú skladby Náladu mi dvíhaš a Druhá. Za rok 2002 získala štyri ceny Aurel Slovenskej hudobnej akadémie. V ankete Slávik 2002 bola objavom roka. V rokoch 2003 a 2004 anketu Slávik v kategórii žien vyhrala. V septembri 2004 vydala druhý album Misha, z neho sú skladby Barbecue, Možno sa to dá a Dobrý pocit. V októbri 2007 vydala tretí štúdiový album 13.000 krát, z ktorého je aj známa pieseň Afrodiziakum.

 
< Späť