News
Recenzia nového albumu na iREPORT.cz
23.11.2010

Misha Ako nikdy predtýmČtvrtá deska sympatické Slovenky Mishy se jmenuje Ako nikdy predtým a zpívá se na , že si užívá každou chvíli a vydává energii jako nikdy před tím. To se vyplatilo, protože nové CD je zatím jejím nejlepším.
Prečítajte si celú recenziu na stránke iREPORT.cz

 
Koncert s krstom nového CD
17.11.2010

Misha Vás pozýva na koncert spojený s krstom nového cd 1.12.2010 v nadupanom novom klube LOFT v Bratislave za účasti väčšiny hostí na novom albume a so vstupným len 4 eurá.
Lístky sú v predaji priamo na mieste, alebo si ich rezervujte s menom a počtom osôb na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  (rezervácia platí do 19:15 v deň krstu)

Misha - Koncert a krst albumu

 
Nový album a nová webstránka
17.11.2010

Misha 15.11.2010 vydala svoj štvrtý štúdiový album s názvom Ako nikdy predtým. Album vznikal celé leto v Opakovom štúdiu Zion5 v Bratislave. Opak ho tiež produkoval, pričom na hudbe Misha spolupracovala aj s mnohými ďalšími hudobníkmi a producentami. Pomohli jej Baddogz, Moe, Amo, Vitkor Hazard, americký trumpetista Lew Soloff, americký rapper Nironic, nemecký klavírista Rico Haring, Richard Muller, Robo Papp, 2H+, Martin Husovský z Komajoty a samozrejme Mishini hudobníci z jej kapely: Michal Bugala a Juraj Gregorík, ako aj hosťujúci bubeník Ludo Srnec. Je to multižánrový album so záberom od hip-hopu, cez soul, jazz, reggae, pop až po punk. V skladbe pre otca si skúsila aj operný spev. 11 pesničiek je po slovensky. Spolu obsahuje až 16 skladieb. Prvý singel z nového albumu Ako dlho sa to dá už rotuje v slovenských rádiách.

K novému albumu sme spustili aj novú webstránku, kde nájdete všetko, čo sa s Mishou a jej hudbou spája. Tak klikajte. 
 
Pracuje na novom albume!
09.08.2009

Speváčka Misha pracuje na novom, v poradí štvrtom štúdiovom albume. Avizuje ho aj nová pesnička Budeme alright, ktorá začína rotovať v slovenských rádiách. Druhým hlasom v nej hosťuje Richard Müller. Do skladby nahovoril verš - nemajte strach, budeme v poriadku.
"Zavolala som mu, lebo som prišla na to, že práve jeho hlas som si vedela predstaviť v tomto songu, taký ukľudňujúci, charizmatický, lebo taký je aj ten song. Richard bez problémov súhlasil, keď si to samozrejme, vypočul, pretože mám tiež tento názor, že v prvom rade vec, do ktorej akokoľvek prispievam, sa mi musí páčiť," povedala Misha pre TASR a doplnila: "Rišo je výborný kamarát, je veľmi priateľský a určite sa máme o čom baviť, on ma veľa naučil tým, čo dosiahol za tie roky."


Misha pracuje na novom albume, hotových má päť pesničiek, chcela by ich mať takých trinásť. Jednotlivé songy jej zabrali až šesť týždňov práce. "Ja som pri každej piesni z nuly až do mastrovanej podoby. Mala by som byť hotová už v jeseni, album zrejme vyjde až na jar budúceho roku, pretože moje vydavateľstvo má na jeseň plný edičný plán," doplnila. Ak jej to povinnosti dovolia, ráno chodí na korčule, počas športovania dostáva veľa nápadov a myšlienok. "Potrebovala by som diktafón na myšlienky," povedala v závere s úsmevom pre TASR. Bude musieť chvíľu počkať, zatiaľ ho totiž nikto nevyrobil. 


Misha (1975), rodáčka z Michaloviec, si vzťah k hudbe získala prekladaním textov piesní. Spieva od roku 1999, v máji 2002 sa zúčastnila na talentovej súťaže Coca Cola Pop Star, ktorú vyhrala. Ešte v roku 2002 vydala debutový album Colors In My Life, z ktorého sú skladby Náladu mi dvíhaš a Druhá. Za rok 2002 získala štyri ceny Aurel Slovenskej hudobnej akadémie. V ankete Slávik 2002 bola objavom roka. V rokoch 2003 a 2004 anketu Slávik v kategórii žien vyhrala. V septembri 2004 vydala druhý album Misha, z neho sú skladby Barbecue, Možno sa to dá a Dobrý pocit. V októbri 2007 vydala tretí štúdiový album 13.000 krát, z ktorého je aj známa pieseň Afrodiziakum.

 
Nemám na šoubiznis povahu
02.10.2008

 

Speváčka Misha nepotrebuje škandály na to, aby bola úspešná, jej hlavným cieľom je totiž robiť kvalitnú muziku. Viac sa dočítate tu.

Porozprávali sme sa s ňou teda hlavne o hudbe, ale aj o kráse, móde či šoubiznise...

Normálne si ma prekvapila, keď sme si dohadovali rozhovor, svojou milotou. Mnoho známych tvári sa totiž po oslovení na rozhovor tvári, že ich novinári strašne otravujú. Ty s tým zrejme nemáš problém, že?

Nemám problém s novinármi, ktorí sú slušní a rešpektujú právo na súkromie. Nie som typ, ktorý sa potrebuje prezentovať za každú cenu aj keď to znamená kŕmiť bulvár. Rada poskytnem rozhovor o hudbe, veď práve o tom chcem s ľuďmi komunikovať. Tiež sa nebránim rozhovorom o rôznych ľudských témach. Ale svoje súkromie a súkromie mojich blízkych chcem chrániť. Nechcem, aby celý národ vedel o mne úplne všetko. Chcem si nechať svoj vlastný svet pre seba.

 

Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 3